Новогодишња чаролија

26 децембар 2017

У уторак, 26. 12. 2017. године у организацији Предшколске установе Ђурђевдан  одржана је хуманитарна манифестација Новогодишња чаролија може да почне.Група наших ученика је заједно са наставницима узела учешћа. Ученици су се представили музичко-сценским наступом. Понели су дивне утиске.

Ово је завршна и традиционална активност Предшколске установе Ђурђевдан. Новац од продатих карата донираће управо нашој школи. Манифестација је одржана у хали Гордана Гоца Богојевић.

• Слаткиши од Дунава
    Дунав осигурање донирало је ученицима слаткише за послужење последњег школског дана ове календарске године.
  • Студентски парламенти
    Студентски парламент Машинског факултета и Студентски парламент ПМФа сетио се наших ученика и донирао пакетиће.
  • Удружење бораца Шумадије
    У петак су нас посетили представници Удружења бораца Шумадије. Пригодном донацијом намирница улепшали су нам…