Новогодишњи пакетићи

28 децембар 2017

У свечаној сали матичне школе, за крај календарске године, организована је подела новогодишњих пакетића као и пригодна позоришна представа. Пред препуном салом, ученике, родитеље и наставнике школе, насмејали су и забавили глумци ЦЗНТК „Абрашевић“.  Они су извели преставу Милица и караконџулица.

У организацији Blythswood-a Србија, подељени су новогодишњи пакетићи свим ученицима школе.

• Слаткиши од Дунава
    Дунав осигурање донирало је ученицима слаткише за послужење последњег школског дана ове календарске године.
  • Студентски парламенти
    Студентски парламент Машинског факултета и Студентски парламент ПМФа сетио се наших ученика и донирао пакетиће.
  • Удружење бораца Шумадије
    У петак су нас посетили представници Удружења бораца Шумадије. Пригодном донацијом намирница улепшали су нам…