ТРИБИНА „Кућа за аутизам“

19 фебруар 2014

19.02.2014. год. у организацији Удружења родитеља деце са аутизмом, у нашој школи реализована је трибина „Кућа за аутизам“. Испред Републичког удружења Весна Петровић је показала како овакав вид становања уз подршку функционише у свету, као и нацрт пројекта који планирају да реализују у Београду.

На отварању петих по реду јануарских дана просветних радника Центар за стручно усавршавање је школи уручио захвалницу за изузетну сарадњу , што сведочи о значају који запослени у школи придају стручном усавршавању.

Осим акредитованих семинара запослени посећују и семинаре којим јачају своје компентенције неопходне за квалитетно пружање услуга у оквиру сервис центра.

Група запослених, ангажована у пројекту „Клубови за децу и младе“ прошла је већи број обука намењених не само реализацији већ и креирању инклузивних садржаја.

Осим семинара који се реализују у организацији Центра за стручно усавршавање, а које запослени редовно посећују у школи се редовно реализује и хоризонтално стручно усавршавање .

УЧИМО БЕЗ ГРАНИЦА

Савети и материјали за рад са децом са тешкоћама у развоју

ucimo

Више информација на линку: https://sosovukasinmarkovic.wordpress.com/